kapat
Bebek şekeri ve nikah şekeri malzemeleri

birmax.com

Bebek ve Nikah Şekeri

Toptan ve perakende Bebek Şekeri ve Nikah Şekeri Malzemeleri Eminönü İstanbul,yüzde yüz memnuniyet garantisi kargo ile üç günde teslimat.

indirim
Birmax

Türkiyenin bir numaralı bebek ve nikah şekeri malzemeleri satış sitesi

March 30th, 2018

bebeğin doğumundan sonra ister hastane odasında ister eve ziyarete gelenlere dağıtılan küçük süslü hatıralara denir. Bunlar üzerinde bebeğin fotoğrafını koyabileceğiniz bir çerçeve de olabilir buzdolabınıza yapıştıracağınız bir bibloda olabilir. Tamamen kişinin kendi zevkine kalmış bir seçimdir. Seçtiğiniz obje isteğe göre lavanta kokusu isteğe göre badem şekeri veya çikolatalarla süslenir. Bu özel hatıra için yüzlerce model içinden kesenize ve zevkinize en uygun ürünü seçebilir, misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

Bebek şekeri genellikle doğum olduktan sonra hastaneye ziyarete gelenlere ve sonrasında eve geçmiş olsuna gelenlere dağıtılır, ayrıca bebek mevlitlerinde, kırkını okuturken, altı ay kınası yapılırken, ilk dişi çıktığı zaman ve doğum günlerinde de dağıtılır.

Bebeğin doğumundan herkese ufak bir hatıra kalması için yapılan bu süsler son 10 yılda hızla yayıldı ve bebek mevlitlerinin olmazsa olmazı haline geldi. Ailelere bebek şekerini genellikle doğumdan 3-4 hafta önce sipariş vermeleri tavsiye edilir, çünkü birçok seçenek içinden beğenip sipariş vermek ve elinize ulaşması uzun zaman alabilir. Eğer el becerinize güveniyorsanız bebek şekerinizin malzemelerini alıp evde kendiniz de yapabilirsiniz, bu oldukça keyifli bir çalışmadır ve zaten anlamlı olan bebek şekerinize daha çok anlam katar. Siz Türkiye'nin neresinde olursanız olun sipariş vererek beğendiğiniz ürünü temin edebilir siniz. Seçtiğiniz objeyi süslü bir şekilde veya hazırlamak istediğiniz bebek şekerinizin malzemelerini yapıştırıcısından etiketine kadar sipariş verebilirsiniz. Her zevke ve ihtiyaca uygun bebek şekeri ve malzemeleri burada, kısacası aradığınız tüm ihtiyaçlarınızı bu sitede bulabilirsiniz. Unutmayın ki sizin hayal gücünüz ne kadar geniş olursa bebek şekerinizde o kadar size özel olur…

malzemeler

Biblo veya Dekoratif bir ürün Kesilmiş hazır lavanta için tül Bebek şekeri süsleme malzemeleri Bebek kart yazıları Mıknatıs ( magnet ) Bütün süsleme ve sarf malzemelerini sitemizde bulabilirsiniz.

“Bütün ürünlerimiz yüzde yüz memnuniyet garantisi ile yollanır. Siparişleriniz ödemeden sonra 2 iş gününde kargolanır ” — Birmax.com

bebek şekeri magnetleri
Bebek şekeri malzemelerinde yüzlerce şeşit ahşaplar,biblolar ve hediyelik ürünler.Birmax garantisi ile süs ve sarf malzemeleri

Birmax Magnetleri kişiye özel tasarlanır. Yüzlerce hazır şablon içerisinden en beğendiğiniz tasarımı seçin. Profesyonel grafik ekibimiz, gönderdiğiniz resmi en uygun şekilde tasarlayıp size mail ile sunacaktır. Sizin için hazırlanan ürünü görüp beğendikten sonra ödeme yapar ve satın alırsınız. Böylece kötü süprizlerle karşılaşmazsınız.

Doğum günü partinize davet ettiğiniz saygın konuklarınız için, kişiye özel hazırlanmış özel tasarım, resimli magnetlerinizi hatıra olarak .dağıtabilirsiniz.

Standart magnetler dışında doğum günü magneti konseptine dahil ettiğimiz açacaklı metal magnetler. Hem normal magnetler gibi kişiye özel resimli baskı hem arkası magnetli şişe kapağı açacağı kullanışlı bir ürün. Büyük boyu(75mm) bize özel patentli sadece bizde.

parti malzemeleri
Konsept partiden doğum günü partisine,taraftar partisinden karakter partisine birçok parti fikirlerine destek olacakparti malzemeleri ve parti süsleri.Asma bayraklar,mumlar pasta süsleri ve yüzlerce çeşit parti süslemesi..

Partilerinizi Renklendirin Doğum günü ve bir yaş partileri için malzemeler.Parti Malzemeleri ve partilerde kullanılan malzemeler,balonlar,konfetiler,peçeteler,masa örtüleri ve konsept parti malzemeleri Parti Malzemeleri ürünleri

konsept parti ürünleri,taraftar setleri, çizgi flim karakterleri,tek renk ve renkli parti konseptleri Konsept Parti ürünleri ürünleri.

Bir yaş ve partiler için set süsleme.Folyo balon çeşitleri,şekilli balonlar,kalp balonlar mini balonlar ve üzeri baskılı renkli renkli balonlar her parti tasarımına uygun balon ve cup cake malzemeleri sitemizde..

15 yıllık tecrübe ve geniş ürün çeşitleri

On beş yıllık satış tecrübesi ve otuz adet satış sitesi ile sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz,ilginiz ve memnuniyetiniz için teşekkür ederiz.Farklı ürünler ve sektöründen ilerde olmak için çalışıyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur ve bunun için çalışmaktayız.Gerek sosyal medyada gerekse iletişim sayfalaımızda belirttiğiniz görüşleriniz ve Önerileriniz için teşekkür ederiz.Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için önerilerinize herzman saygı duyarız.

Nikah şekeri magnetleri
Nikah konseptinize uygun mutlaka bir tasarımımız vardır.Nikah magnetleri bölümünde yüzlerce grafikten seçiminizi yapabilirsiniz.
Kına gecesi malzemeleri
Kına eğlenceleriniz vazgeçilmez malzemeleri ve süsleri sitemizde.Nedimelerinizin süs malzemelerinide bulabilirsiniz ayrıca kına gecesine gelenlere hediyeleriniz birmax ta
Doğum günü malzemeleri
Bebeğinizin ilk doğum günü özeldir bu sebeble ilk yaş temalı biblolar ve hediyelikleri sitemizden uygun fiyat alabilirsiniz.Ayrıca konuklar için hediyelerimizde var.

Nikah şekeri malzemeleri

Öncelikle nikahınızda dağıtacağınız hediye hakkında karar vermeniz gerekmektedir.Kalıcı bir hediyemi yoksa kullan at bir hediyemi olmalı.Konuklarınızın atmaya kıyamayacağı ve kullanacağı hediyeler makbuldür.Bu sebeble sizlere ucuz fiyatlı ve kullanıp atılmayacak malzemeler sunuyoruz. Yapacağınız nikah şekerini buzdolabı süsü olarak veya masa bibloları olarak tasarlayabilirsiniz.

Nikah şekeri malzemeleri bölümünde size veya konseptinize uygun bir ürün mutlaka vardır.Nikah şekeri yapımında kullanılan süsleri sarf ve süs malzemeleri bölümünden temin edebilirsiniz.Nikah şekeri yapımında kullanılan başlıca materyaller şunlardır ; Biblo veya hediyelik bir ürün Hazır kesilmiş lavanta veya şeker için tül Tülü süslemek için ve bağlamak için kurdele,gül ve yapay çiçekler Buzdolabı süsü için mıknatıs ( magnet) size özel Kart veya etiket Lavanta,şeker veya koku topları Malzemeleri yapıştırmak için sıvı veya sıcak silikon Bütün süs ve sarf malzemelerini sitemizde bulabilirsiniz.